VKP-HM100 Hurokellenállás mérő
Alkalmazási terület:
Műszaki ismertető:
Tápfeszültség: 230V 50Hz
Kimeneti (Mérő) feszültség: max.48V=
Kimenő (mérő) áram: beállítás és mérőhurok függő, max 100A=
Mérési adatok megjelenítése: érintőképernyős színes LCD kijelzőn
Tárolt mérési adatok: hozzáférés USB porton, pendrive adathordozóval
Adat formátum: excel file
Mérési pontosság: 5% alatt
Mérési tartomány: 1mΩ-1Ω (0.1mΩ-os felbontással)
Mérőkábelek hossza: 2x30m (A=25mm)
Készülék súlya (kábelek nélkül): 30 kg
Maximális hálózati áramfelvétel: 18 A
Maximális kimeneti terhelőáram: 100 A=
Környezeti védettség: IP51
Érintésvédelem: II. osztály, kettős szigetelés
Gyártmány: egyedi tervezés és kivitelezés
Letölthető dokumentumok: VKP HM100Adatlap.pdf
Our products
Villbek spread-wedge
ARMEG 13 darabos szerszámos láda
ELSEC insulating gloves
KÖF-C-9004-H
cable knife with changable blade
Oszcilloszkóp UNI-T UPO2102CS
2200 mm one section operating rod