Álláslehetőség - Műszaki, kereskedelmi ügyintéző jelentkezését várjuk!

Cégünk Műszaki, kereskedelmi ügyintéző munkatársakat keres!

A társaságunk villamos biztonságtechnikai eszközök, egyéni védőeszközök, műszerek gyártásával, forgalmazásával és felülvizsgálataival (NAT által akkreditált vizsgáló laboratóriummal rendelkezik) foglalkozik. A cég gyártói, illetve laboratóriumi szaktevékenységének támogatásához keres munkaerőt.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRÁS:

  • Műszaki, Kereskedelmi területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Szakmailag magabiztos személyiség, aki csapatban és önállóan is képes a pontos precíz és dinamikus munkavégzésre
  • Jó kommunikációs -és kapcsolatteremtő készség
  • Képes az önálló munkavégzésre
  • Jó szervező és irányító képesség
  • Megbízhatóság, csapatszellem

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Német, illetve egyéb nyelvtudás
  • SAP BUSINESS ONE programban való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány

FELADATOK:

  • Kül- és belföldi partnerekkel történő rendszeres kapcsolattartás angol és magyar nyelven, e-mailben, levélben, telefonon
  • Beszerzési folyamatok menedzselése, ajánlatok bekérése és értékelése
  • Fuvarszervezési és logisztikai feladatok ellátása, vámolások intézése
  • Árajánlatok, pályázatok, megrendelések, vevőszámlák készítése, ellenőrzése
  • A cég kommunikációs rendszerének működtetése, beérkező telefonok, e-mailek, levelek fogadása, továbbítása az illetékes kollégák felé
  • Irodai beszerzések koordinációja
  • Szerződések nyilvántartása
  • Az Irodavezető munkájának napi szintű támogatása
  • Készlet figyelés, nyilvántartás
  • Szállítói/vevői megrendelésekhez tartozó adminisztráció elvégzése
  • Bevételezések felvitele, számlák ellenőrzése
  • SAP adatbázisból különböző lekérdezések lefuttatása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • Folyamatos képzés, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szeged

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el a villbek@villbek.hu e-mail címre!

Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt " MŰSZAKI, KERESKEDELMI " pozíció megnevezését!

Bárhol a világon

Gyors kiszállítás

Széchenyi 2020