Álláslehetőség-Villamosipari technikusok jelentkezését várjuk!

Cégünk villamos munkavédelmi eszközök gyártásával, forgalmazásával és felülvizsgálataival foglalkozik. Egyéni védőeszközök területén kijelölt és bejelentett megfelelőségértékelő szervezet, kijelölt FAM Laboratórium és a NAT által akkreditált vizsgáló laboratórium. A cég laboratóriumi szaktevékenységek ellátásához keres munkatársat.

A pozíció betöltéséhez elvárás:

  • Szakirányú villamosipari végzettség
  • Minimum 1-2 év releváns szakmai tapasztalat (gyenge és erősáram)
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Szakmailag magabiztos személyiség, aki csapatban és önállóan is képes a pontos precíz és dinamikus munkavégzésre
  • Jó kommunikációs -és kapcsolatteremtő készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • Német, illetve egyéb nyelvtudás ismerete
  • Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • SAP BUSINESS ONE program ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • Folyamatos képzés, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el a villbek@villbek.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen az alábbi linken: https://www.cvonline.hu/hu/allas/villamosipari-technikus-914646

Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt "Villamosipari technikus" pozíció megnevezését!

Munkavégzés helye: Szeged

Bárhol a világon

Gyors kiszállítás

Széchenyi 2020