Álláslehetőség - Bérszámfejtő-könvyelő jelentkezését várjuk!

Cégünk megbízható Bérszámfejtő-Könyvelő munkatársat keres!

A társaságunk villamos biztonságtechnikai eszközök, műszerek gyártásával, forgalmazásával és felülvizsgálataival foglalkozik.

FELADATOK

A magyar hatályos számviteli, adózási jogszabályok naprakész

ismerete és alkalmazása a mindennapi munkavégzés során

2 cég teljes körű havi bérszámfejtési feladatok ellátása

Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése

Munkatársak be-és kilépéséhez kapcsolódó feladatok intézése

2 cég könyvelésének támogatása

Napi szintű könyvelési feladatok ellátása

Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Számlák ellenőrzése, könyvelésre való előkészítése, kontírozása, könyvelése

Házi pénztár könyvelése

Banki bizonylatok könyvelése

Főkönyvi vegyes könyvelés

Egyenleg egyeztetések

Havi és éves zárásban való részvétel

Adóbevallások, statisztikák készítése

Időszakos NAV, OEP, KSH, egyéb riportok készítése

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRÁS:

Minimum középfokú bérszámfejtői / könyvelői végzettség

Minimum 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Pénzügyi, számviteli szoftverek ismerete

MS Office magas szintű ismerete

Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Jó kommunikációs képesség

Szakmailag magabiztos személyiség

Strukturált gondolkodásmód

Csapatszellem

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

SAP BUSINESS ONE ügyviteli program ismerete

REAL-SOFT 2000 ügyviteli program ismerete

REMEK BÉRSZÁMFEJTÉSI RENDSZER ügyviteli program ismerete

Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat

Mérlegképes könyvelői végzettség (esetleg PM regisztrációval)

Tárgyalóképes angol, német, vagy egyéb nyelvtudás

B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

Igényes munkakörnyezet

Szakmai fejlődés lehetősége

Jó munkahelyi légkör

Versenyképes jövedelem

Stabil háttérrel rendelkező cég, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szeged

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el a villbek@villbek.hu e-mail címre!

 Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt "Bérszámfejtő-Könyvelő" pozíció megnevezését!

Bárhol a világon

Gyors kiszállítás

Széchenyi 2020